Per Role Picture (7.x-1.1) - en to az translation catalogue (9 entries)

en: user
az: İstifadəçi

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Weight
az: Çəki

en: The configuration options have been saved.
az: Konfiqurasiya seçimləri yadda saxlanıldı.

en: Name
az: Ad

en: Save
az: Saxla

en: Picture
az: Şəkil

en: View user profile.
az: İstifadəçi profilinə baxın.

en: About
az: Haqqında
