Per Role Picture (7.x-1.1) - en to de translation catalogue (17 entries)

en: user
de: Benutzer

en: Operations
de: Aktionen

en: Weight
de: Gewichtung

en: The configuration options have been saved.
de: Die Konfigurationsoptionen wurden gespeichert.

en: Save
de: Speichern

en: Picture
de: Bild

en: View user profile.
de: Benutzerprofil anzeigen.

en: Please wait...
de: Bitte warten...

en: file system
de: Dateisystem

en: @user's picture
de: Bild des Benutzers @user

en: About
de: Über

en: edit permissions
de: Berechtigungen bearbeiten

en: Save order
de: Reihenfolge speichern

en: edit role
de: Rolle bearbeiten

en: The directory %directory does not exist or is not writable.
de: Das Verzeichnis %directory existiert nicht oder ist nicht beschreibbar.

en: @name <em>(locked)</em>
de: @name <em>(gesperrt)</em>

en: Weight for @title
de: Gewichtung für @title
