Per Role Picture (7.x-1.1) - en to is translation catalogue (13 entries)

en: user
is: notandi

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Weight
is: Vægi

en: The configuration options have been saved.
is: Stillingarnar hafa verið vistaðar.

en: Name
is: Nafn

en: Save
is: Vista

en: Picture
is: Mynd

en: View user profile.
is: Skoða prófíl notanda.

en: Please wait...
is: Vinsamlegast bíðið...

en: file system
is: skráarkerfi

en: About
is: Um

en: Save order
is: Vista pöntun

en: edit role
is: breyta hlutverki
