Per Role Picture (7.x-1.1) - en to jv translation catalogue (18 entries)

en: user
jv: panganggo

en: Operations
jv: Operasi

en: Weight
jv: Urutan

en: The configuration options have been saved.
jv: Opsi konfigurasi uwis disimpen.

en: Name
jv: Jeneng

en: Save
jv: Simpen

en: Picture
jv: Gambar

en: View user profile.
jv: Tampilna profil panganggo.

en: Please wait...
jv: Mangga dipun tunggu...

en: file system
jv: sistim berkas

en: @user's picture
jv: Foto @user's

en: About
jv: Ngenani

en: edit permissions
jv: sunting kawenangan

en: Save order
jv: Simpen urutan

en: edit role
jv: nyunting paraga

en: The directory %directory does not exist or is not writable.
jv: Direktori %directory ora ana utawa ora bisa ditulisi.

en: @name <em>(locked)</em>
jv: @name <em>(dikunci)</em>

en: Weight for @title
jv: Bobot kanggo @title
