Per Role Picture (7.x-1.1) - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: user
ka: მომხმარებელი

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Weight
ka: წონა

en: Name
ka: სახელი

en: Picture
ka: სურათი

en: Please wait...
ka: გთხოვთ დაიცადოთ...
