Per Role Picture (7.x-1.1) - en to lt translation catalogue (18 entries)

en: user
lt: narys

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Weight
lt: Svoris

en: The configuration options have been saved.
lt: Nustatymai išsaugoti.

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Save
lt: Saugoti

en: Picture
lt: Nuotrauka

en: View user profile.
lt: Rodyti pilną nario profilį.

en: Please wait...
lt: Prašome palaukti..

en: file system
lt: Failų sistema

en: @user's picture
lt: @user nuotrauka

en: About
lt: Apie

en: edit permissions
lt: redaguoti teises

en: Save order
lt: Išsaugoti užsakymą

en: edit role
lt: redaguoti rolę

en: The directory %directory does not exist or is not writable.
lt: Aplankas %directory neegzistuoja arba neįrašomas.

en: @name <em>(locked)</em>
lt: @name <em>(užrakinta)</em>

en: Weight for @title
lt: @title svoris
