Per Role Picture (7.x-1.1) - en to nl translation catalogue (18 entries)

en: user
nl: gebruiker

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Weight
nl: Gewicht

en: The configuration options have been saved.
nl: De instellingen zijn opgeslagen.

en: Name
nl: Naam

en: Save
nl: Opslaan

en: Picture
nl: Afbeelding

en: View user profile.
nl: Gebruikersprofiel weergeven.

en: Please wait...
nl: Even geduld...

en: file system
nl: Bestandssysteem

en: @user's picture
nl: afbeelding van @user

en: About
nl: Over

en: edit permissions
nl: toegangsrechten bewerken

en: Save order
nl: Volgorde bewaren

en: edit role
nl: rol bewerken

en: The directory %directory does not exist or is not writable.
nl: De map %directory bestaat niet of is niet schrijfbaar.

en: @name <em>(locked)</em>
nl: @name <em>(vergrendeld)</em>

en: Weight for @title
nl: Gewicht voor @title
