Per Role Picture (7.x-1.1) - en to ro translation catalogue (16 entries)

en: user
ro: utilizator

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Weight
ro: Greutate

en: The configuration options have been saved.
ro: Opțiunile de configurare au fost salvate.

en: Name
ro: Nume

en: Save
ro: Salvare

en: Picture
ro: Imagine

en: View user profile.
ro: Vezi profilul utilizatorului.

en: Please wait...
ro: Vă rugăm să așteptați...

en: file system
ro: sistem de fișiere

en: @user's picture
ro: imaginea utilizatorului @user

en: About
ro: Despre

en: edit permissions
ro: modificare permisiuni

en: Save order
ro: Salvare ordine

en: edit role
ro: modifică rolul

en: Weight for @title
ro: Greutate pentru @title
