Per Role Picture (7.x-1.1) - en to sk translation catalogue (18 entries)

en: user
sk: používateľ

en: Operations
sk: Operácie

en: Weight
sk: Váha

en: The configuration options have been saved.
sk: Nastavenia konfigurácie boli uložené.

en: Name
sk: Názov

en: Save
sk: Uložiť

en: Picture
sk: Obrázok

en: View user profile.
sk: Zobraziť profil používateľa.

en: Please wait...
sk: Prosím čakajte...

en: file system
sk: súborový systém

en: @user's picture
sk: Obrázok používateľa @user

en: About
sk: Informácie o

en: edit permissions
sk: upraviť oprávnenia

en: Save order
sk: Uložiť poradie

en: edit role
sk: upraviť kategóriu používateľov

en: The directory %directory does not exist or is not writable.
sk: Adresár %directory neexistuje alebo nie je zapisovateľný.

en: @name <em>(locked)</em>
sk: @name <em>(uzamknuté)</em>

en: Weight for @title
sk: Váha pre @title
