Per Role Picture (7.x-1.1) - en to th translation catalogue (14 entries)

en: user
th: ผู้ใช้

en: Weight
th: น้ำหนัก

en: The configuration options have been saved.
th: บันทึกการตั้งค่าแล้ว

en: Save
th: บันทึก

en: Picture
th: รูปภาพ

en: View user profile.
th: ดูรายละเอียดผู้ใช้

en: Please wait...
th: กรุณารอ...

en: file system
th: ระบบไฟล์

en: @user's picture
th: รูปภาพของ @user

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: edit permissions
th: แก้ไขสิทธิ์

en: Save order
th: บันทึกลำดับ

en: edit role
th: แก้ไขระดับผู้ใช้

en: Weight for @title
th: ลำดับความสำคัญของ  %title
