Per Role Picture (7.x-1.1) - en to uk translation catalogue (18 entries)

en: user
uk: користувач

en: Operations
uk: Операції

en: Weight
uk: Вага

en: The configuration options have been saved.
uk: Параметри конфігурації були успішно збережені.

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Save
uk: Зберегти

en: Picture
uk: Зображення

en: View user profile.
uk: Переглянути профіль користувача.

en: Please wait...
uk: Зачекайте, будь ласка...

en: file system
uk: файлова система

en: @user's picture
uk: Картинка користувача @user.

en: About
uk: Про модуль

en: edit permissions
uk: редагувати повноваження

en: Save order
uk: Зберегти послідовність

en: edit role
uk: редагувати роль

en: The directory %directory does not exist or is not writable.
uk: Каталог %directory не існує чи запис у нього неможливий.

en: @name <em>(locked)</em>
uk: @name <em>(заблоковано)</em>

en: Weight for @title
uk: Вага для @title
