Per Role Picture (7.x-1.1) - en to ur translation catalogue (8 entries)

en: user
ur: صارف

en: Operations
ur: معاملات

en: Weight
ur: وزن

en: The configuration options have been saved.
ur: کنفگریشن کے انتخابت محفوظ کرلیے گۓ ھیں۔

en: Name
ur: نام

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: View user profile.
ur: رکن کے کوائف نامے کا مشاہدہ کریں

en: file system
ur: فائل کا نظام
