Perfecto (7.x-1.0) - en to bg translation catalogue (9 entries)

en: Delete
bg: Изтриване

en: Development
bg: Разработка

en: Cancel
bg: Отмени

en: This action cannot be undone.
bg: Тази операция не може да бъде отменена.

en: The configuration options have been saved.
bg: Настройките са запазени.

en: Image
bg: Снимка

en: Upload
bg: Трансфер

en: Click here
bg: Натиснете тук

en: reset
bg: нулирай
