Perfecto (7.x-1.0) - en to ca translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Development
ca: Desenvolupament

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: This action cannot be undone.
ca: L'acció no es pot desfer.

en: The configuration options have been saved.
ca: S'han desat les opcions de configuració.

en: Image
ca: Imatge

en: Upload
ca: Puja

en: reset
ca: reinicia

en: The file could not be uploaded.
ca: No s'ha pogut carregar el fitxer.

en: Bypass content access control
ca: Evita el control d'accés al contingut
