Perfecto (7.x-1.0) - en to eu translation catalogue (9 entries)

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Development
eu: Garapena

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: This action cannot be undone.
eu: Ekintza hau ezin da desegin.

en: The configuration options have been saved.
eu: Konfigurazio aukerak gorde dira.

en: Image
eu: Irudia

en: Upload
eu: Igo

en: reset
eu: garbitu

en: The file could not be uploaded.
eu: Ezin izan da igo fitxategia.
