Perfecto (7.x-1.0) - en to fa translation catalogue (11 entries)

en: Delete
fa: حذف

en: Development
fa: توسعه

en: Cancel
fa: لغو

en: This action cannot be undone.
fa: این عمل برگشت‌پذیر نیست.

en: The configuration options have been saved.
fa: تنظیمات ذخیره شدند.

en: Image
fa: تصویر

en: Upload
fa: بارگذاری

en: Click here
fa: کلیک کنید

en: reset
fa: بازنشانی

en: The file could not be uploaded.
fa: فایل نتوانست بارگذاری شود.

en: Bypass content access control
fa: عدم کنترل دسترسی به محتوا
