Perfecto (7.x-1.0) - en to fr translation catalogue (12 entries)

en: Delete
fr: Supprimer

en: Development
fr: Développement

en: Cancel
fr: Annuler

en: This action cannot be undone.
fr: Cette action est irréversible.

en: The configuration options have been saved.
fr: Les options de configuration ont été enregistrées.

en: Upload
fr: Transférer

en: Click here
fr: Cliquez ici

en: reset
fr: réinitialiser

en: toggle
fr: basculer

en: Opacity
fr: Opacité

en: The file could not be uploaded.
fr: Le fichier n'a pas pu être transféré.

en: Bypass content access control
fr: Contourner le contrôle d'accès au contenu
