Perfecto (7.x-1.0) - en to gl translation catalogue (11 entries)

en: Delete
gl: Borrar

en: Development
gl: Desenvolvemento

en: Cancel
gl: Cancelar

en: This action cannot be undone.
gl: Esta acción non pode ser desfeita.

en: The configuration options have been saved.
gl: Gardáronse as opcións de configuración.

en: Image
gl: Imaxe

en: Upload
gl: Subir

en: Click here
gl: Pega o código da vista aquí

en: reset
gl: restablecer

en: The file could not be uploaded.
gl: Non se puido subir o ficheiro.

en: Bypass content access control
gl: Sortear control de acceso de contido
