Perfecto (7.x-1.0) - en to he translation catalogue (9 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: Development
he: פיתוח

en: Cancel
he: ביטול

en: This action cannot be undone.
he: לא ניתן לבטל פעולה זו.

en: The configuration options have been saved.
he: ההגדרות נשמרו.

en: Image
he: תמונה

en: Upload
he: העלאה

en: reset
he: אתחול

en: Bypass content access control
he: עקיפת הרשאות הגישה לתכנים
