Perfecto (7.x-1.0) - en to jv translation catalogue (9 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Development
jv: Pangembangan

en: Cancel
jv: Batal

en: This action cannot be undone.
jv: Aksi iki ora bisa dibaléknā.

en: The configuration options have been saved.
jv: Opsi konfigurasi uwis disimpen.

en: Image
jv: Gambar

en: Upload
jv: Unggah

en: The file could not be uploaded.
jv: Berkas ora bisa diunggah.

en: Bypass content access control
jv: Nrobos pangawasan akses konten
