Perfecto (7.x-1.0) - en to kn translation catalogue (7 entries)

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Development
kn: ಅಭಿವೃದ್ಧಿ

en: Cancel
kn: ರದ್ದುಗೊಳಿಸು

en: This action cannot be undone.
kn: ಈ ಕ್ರಿಯೆ ಶಾಶ್ವತ

en: Image
kn: ಚಿತ್ರ

en: Upload
kn: ಅಪ್ ಲೋಡ್ ಮಾಡಿ

en: toggle
kn: ಹೊರಳಿಸು
