Perfecto (7.x-1.0) - en to lt translation catalogue (10 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Development
lt: Plėtojimas

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: This action cannot be undone.
lt: Šio veiksmo neįmanoma grąžinti.

en: The configuration options have been saved.
lt: Nustatymai išsaugoti.

en: Image
lt: Nuotrauka

en: Upload
lt: Įkelti

en: Click here
lt: Spauskite čia

en: reset
lt: atstatyti

en: The file could not be uploaded.
lt: Failo neįmanoma įkelti.
