Perfecto (7.x-1.0) - en to mr translation catalogue (7 entries)

en: Delete
mr: मिटवा

en: Cancel
mr: रद्द

en: This action cannot be undone.
mr: ही कृती परत घेता येणार नाही.

en: The configuration options have been saved.
mr: संरचना पर्याय संरक्षीत केले

en: Image
mr: छायाचित्र

en: Upload
mr: अपलोड

en: Click here
mr: येथे क्लिक करा
