Perfecto (7.x-1.0) - en to ro translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: Development
ro: Dezvoltare

en: Cancel
ro: Anulare

en: This action cannot be undone.
ro: Această acțiune nu are cale de întoarcere.

en: The configuration options have been saved.
ro: Opțiunile de configurare au fost salvate.

en: Image
ro: Imagine

en: Upload
ro: Încarcă

en: The file could not be uploaded.
ro: Fișierul nu a putut fi încărcat.

en: Bypass content access control
ro: Ocoliți controlul accesului la conținut
