Perfecto (7.x-1.0) - en to ru translation catalogue (13 entries)

en: Delete
ru: Удалить

en: Development
ru: Разработка

en: Cancel
ru: Отмена

en: This action cannot be undone.
ru: Это действие нельзя отменить.

en: The configuration options have been saved.
ru: Настройки конфигурации были успешно сохранены.

en: Image
ru: Изображение

en: Upload
ru: Закачать

en: Click here
ru: Нажмите здесь

en: reset
ru: сбросить

en: toggle
ru: переключить

en: Opacity
ru: Прозрачность

en: The file could not be uploaded.
ru: Файл не может быть загружен.

en: Bypass content access control
ru: Обход контроля доступа к материалам
