Perfecto (7.x-1.0) - en to sl translation catalogue (8 entries)

en: Delete
sl: Izbriši

en: Development
sl: Razvoj

en: Cancel
sl: Prekliči

en: This action cannot be undone.
sl: Tega dejanja ni mogoče razveljaviti.

en: The configuration options have been saved.
sl: Konfiguracijske možnosti so bile shranjene.

en: Image
sl: Slika

en: Upload
sl: Nalaganje

en: reset
sl: ponastavi
