Perfecto (7.x-1.0) - en to te translation catalogue (7 entries)

en: Delete
te: తొలగించు

en: Development
te: రూపకల్పన

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: This action cannot be undone.
te: ఈ చర్యను రద్దు చేయడం సాధ్యం కాదు.

en: Image
te: బొమ్మ

en: Upload
te: ఎక్కించు

en: Click here
te: ఇక్కడ నొక్కండి
