Perfecto (7.x-1.0) - en to tr translation catalogue (11 entries)

en: Delete
tr: Sil

en: Development
tr: Geliştirme

en: Cancel
tr: İptal

en: This action cannot be undone.
tr: Bu işlem geri alınamaz.

en: The configuration options have been saved.
tr: Yapılandırma seçenekleri kaydedildi.

en: Image
tr: Resim

en: Upload
tr: Yükle

en: Click here
tr: Burayı tıklayın

en: reset
tr: sıfırla

en: The file could not be uploaded.
tr: Dosya karşıya yüklenemedi.

en: Bypass content access control
tr: İçerik erişim denetimini atla
