Perfecto (7.x-1.1) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Development
ast: Desendolcu

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Image
ast: Imaxe

en: Upload
ast: Xubir

en: reset
ast: reafitar
