Perfecto (7.x-1.1) - en to be translation catalogue (10 entries)

en: Delete
be: Выдаліць

en: Development
be: Распрацоўка

en: Cancel
be: Адмяніць

en: This action cannot be undone.
be: Гэтае дзеянне нельга будзе адмяніць.

en: The configuration options have been saved.
be: Абраныя налады захованыя.

en: Image
be: Малюнак

en: Upload
be: Загрузіць

en: reset
be: скінуць

en: The file could not be uploaded.
be: Файл не можа быць апублікаваны.

en: Bypass content access control
be: Абыйсці кантроль даступ да змесціва
