Perfecto (7.x-1.1) - en to el translation catalogue (11 entries)

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Development
el: Ανάπτυξη

en: Cancel
el: Άκυρο

en: This action cannot be undone.
el: Η ενέργεια αυτή δεν μπορεί να αναιρεθεί.

en: The configuration options have been saved.
el: Οι επιλογές διευθέτησης αποθηκεύτηκαν.

en: Image
el: Εικόνα

en: Upload
el: Αποστολή

en: Click here
el: Κλικ εδώ

en: reset
el: επαναφορά

en: The file could not be uploaded.
el: Η αποστολή του αρχείου δεν ήταν δυνατή.

en: Bypass content access control
el: Παράκαμψη ελέγχου πρόσβασης στο περιεχόμενο
