Perfecto (7.x-1.1) - en to eo translation catalogue (7 entries)

en: Delete
eo: Forigu

en: Cancel
eo: Nuligu

en: This action cannot be undone.
eo: Tiu ago ne eblas malfari.

en: The configuration options have been saved.
eo: Agordaj opcioj estas konservitaj.

en: Image
eo: Bildo

en: Upload
eo: Alŝutu

en: reset
eo: restarigi
