Perfecto (7.x-1.1) - en to fi translation catalogue (12 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: Development
fi: Kehitys

en: Cancel
fi: Peruuta

en: This action cannot be undone.
fi: Tätä toimintoa ei voi perua.

en: The configuration options have been saved.
fi: Asetusten muutokset tallennettu.

en: Image
fi: Kuva

en: Upload
fi: Siirrä

en: Click here
fi: Klikkaa tässä

en: reset
fi: nollaa

en: Opacity
fi: Läpinäkyvyys

en: The file could not be uploaded.
fi: Tiedoston lataaminen epäonnistui.

en: Bypass content access control
fi: Ohita sisällön pääsysäännöt
