Perfecto (7.x-1.1) - en to hu translation catalogue (12 entries)

en: Delete
hu: Törlés

en: Development
hu: Fejlesztés

en: Cancel
hu: Mégsem

en: This action cannot be undone.
hu: A művelet nem vonható vissza.

en: The configuration options have been saved.
hu: A beállítások mentése megtörtént.

en: Image
hu: Kép

en: Upload
hu: Feltöltés

en: Click here
hu: Ide kell kattintani

en: reset
hu: alaphelyzet

en: Opacity
hu: Átlátszatlanság

en: The file could not be uploaded.
hu: A fájl nem tölthető fel.

en: Bypass content access control
hu: Hozzáférés-szabályzás megkerülése
