Perfecto (7.x-1.1) - en to hy translation catalogue (8 entries)

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Development
hy: Ծրագրավորում

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: This action cannot be undone.
hy: Այս գործողությունը հնարավոր չի ետ շրջել

en: The configuration options have been saved.
hy: Կոնֆիգուրացված տարբերակները պահպանված են:

en: Image
hy: Նկար

en: Upload
hy: Ներբեռնել

en: The file could not be uploaded.
hy: Ֆայլը հնարավոր չէ վերբեռնվել:
