Perfecto (7.x-1.1) - en to ja translation catalogue (11 entries)

en: Delete
ja: 削除

en: Development
ja: 開発

en: Cancel
ja: キャンセル

en: This action cannot be undone.
ja: この処理は取り消しできません。

en: The configuration options have been saved.
ja: 設定オプションが保存されました。

en: Image
ja: 画像

en: Upload
ja: アップロード

en: Click here
ja: ここをクリック

en: reset
ja: リセット

en: The file could not be uploaded.
ja: ファイルがアップロードできませんでした。

en: Bypass content access control
ja: コンテンツアクセス制御を迂回する
