Perfecto (7.x-1.1) - en to km translation catalogue (10 entries)

en: Delete
km: លុប

en: Development
km: ការ​អភិវឌ្ឍ

en: Cancel
km: បោះបង់

en: This action cannot be undone.
km: សកម្ម​ភាព​នេះ​មិន​អាច​ត្រូវ​បាន​មិន​ធ្វើ​វិញ​បានទេ ។

en: The configuration options have been saved.
km: បាន​រក្សាទុក​ជម្រើស​ការ​កំណត់រចនាសម្ព័ន្ធ ។

en: Image
km: រូប​ភាព

en: Upload
km: ផ្ទុកឡើង

en: reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: The file could not be uploaded.
km: មិនអាច​ផ្ទុក​ឡើង​ឯកសារ​បាន​ទេ ។

en: Bypass content access control
km: ឆ្លង​កាត់​ការត្រួត​ពិនិត្យ​ការ​ចូល​ដំណើរការ​មាតិកា
