Perfecto (7.x-1.1) - en to ku translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Development
ku: پەرەپێدان

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: This action cannot be undone.
ku: ئەم کارە یەکجارییە و پەشیمانبوونەوەی تێدا نییە.

en: The configuration options have been saved.
ku: هەڵبژردنەکانی ڕێکخستن پاشەکەوت کرا.

en: Image
ku: وێنە

en: Upload
ku: بارکردن

en: reset
ku: باری سەرەتایی

en: The file could not be uploaded.
ku: ئەم پەڕگەیە نەتوانرا باربکرێت.
