Perfecto (7.x-1.1) - en to lv translation catalogue (11 entries)

en: Delete
lv: Dzēst

en: Development
lv: Izstrāde

en: Cancel
lv: Atcelt

en: This action cannot be undone.
lv: Šo darbību nevarēs atcelt.

en: The configuration options have been saved.
lv: Konfigurācijas opcijas ir saglabātas.

en: Image
lv: Attēls

en: Upload
lv: Augšupielādēt

en: Click here
lv: Klikšķiniet šeit

en: reset
lv: atlikt atpakaļ

en: The file could not be uploaded.
lv: Datni nebija iespējams augšupielādēt.

en: Bypass content access control
lv: Apiet satura pieejas kontroli
