Perfecto (7.x-1.1) - en to nn translation catalogue (8 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Development
nn: Utvikling

en: Cancel
nn: Avbryt

en: This action cannot be undone.
nn: Denne handlinga kan ikkje gjerast om.

en: The configuration options have been saved.
nn: Oppsettet er lagra.

en: Image
nn: Bilete

en: Upload
nn: Last opp

en: reset
nn: sett til standardverdi
