Perfecto (7.x-1.1) - en to oc translation catalogue (10 entries)

en: Delete
oc: Suprimir

en: Development
oc: Desvolopament

en: Cancel
oc: Anullar

en: This action cannot be undone.
oc: Aquesta accion es irreversibla.

en: The configuration options have been saved.
oc: Las opcions de configuracion son estadas enregistradas.

en: Image
oc: Imatge

en: Upload
oc: Transferiment de fichièrs

en: reset
oc: reïnicializar

en: The file could not be uploaded.
oc: Es pas estat possible de cargar lo fichièr.

en: Bypass content access control
oc: Otrapassar lo contraròtle d'accès al contengut
