Perfecto (7.x-1.1) - en to pl translation catalogue (12 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Development
pl: Dla deweloperów

en: Cancel
pl: Anuluj

en: This action cannot be undone.
pl: Operacja jest nieodwracalna.

en: The configuration options have been saved.
pl: Konfiguracja została zapisana.

en: Image
pl: Obraz

en: Upload
pl: Wyślij plik

en: Click here
pl: Kliknij tutaj

en: reset
pl: przywróć

en: Opacity
pl: Przeźroczystość

en: The file could not be uploaded.
pl: Nie udało się wysłać pliku.

en: Bypass content access control
pl: Pomiń kontrolę dostępu do zawartości
