Perfecto (7.x-1.1) - en to sq translation catalogue (6 entries)

en: Delete
sq: Fshij

en: Cancel
sq: Anulo

en: This action cannot be undone.
sq: Ky veprim nuk mund të anullohet.

en: The configuration options have been saved.
sq: Opsionet e konfigurimit u ruajtën.

en: Upload
sq: Ngarkimi

en: reset
sq: rivendos
