Perfecto (7.x-1.1) - en to th translation catalogue (7 entries)

en: Delete
th: ลบ

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: This action cannot be undone.
th: คำสั่งนี้เมื่อทำแล้วไม่สามารถย้อนได้

en: The configuration options have been saved.
th: บันทึกการตั้งค่าแล้ว

en: Upload
th: อัพโหลด

en: reset
th: คืนค่าเดิม

en: Bypass content access control
th: การควบคุมการเข้าถึงเนื้อหาบายพาส
