Perfecto (7.x-1.1) - en to uk translation catalogue (15 entries)

en: Delete
uk: Видалити

en: Development
uk: Розробка

en: Cancel
uk: Скасувати

en: This action cannot be undone.
uk: Цю дію буде неможливо відмінити.

en: The configuration options have been saved.
uk: Параметри конфігурації були успішно збережені.

en: Image
uk: Зображення

en: Upload
uk: Викласти

en: Click here
uk: Натисніть тут

en: reset
uk: скинути

en: toggle
uk: перемикнути

en: Opacity
uk: Непрозорість

en: The file could not be uploaded.
uk: Неможливо викласти файл.

en: Bypass content access control
uk: Обхід керування доступом до матеріалів

en: Composition
uk: Композиція

en: minimize
uk: згорнути
