Perfecto (7.x-1.1) - en to vi translation catalogue (11 entries)

en: Delete
vi: Xóa

en: Development
vi: Phát triển

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: This action cannot be undone.
vi: Thao tác này không thể hoàn hồi.

en: The configuration options have been saved.
vi: Các tùy chọn cấu hình đã được lưu lại.

en: Image
vi: Ảnh

en: Upload
vi: Tải lên

en: Click here
vi: Nhấn vào đây

en: reset
vi: thiết lập lại

en: The file could not be uploaded.
vi: Không tải được tệp lên.

en: Bypass content access control
vi: Bỏ qua bước kiểm tra quyền truy cập nội dung
