Perfecto (7.x-1.2) - en to af translation catalogue (8 entries)

en: Delete
af: Vee uit

en: Development
af: Ontwikkeling

en: Cancel
af: Kanseleer

en: This action cannot be undone.
af: Hierdie aksie kan nie ongedaan gemaak word nie.

en: The configuration options have been saved.
af: Die konfigurasie-opsies is gestoor.

en: Image
af: Beeld

en: Upload
af: Oplaai

en: reset
af: herstel
