Perfecto (7.x-1.2) - en to bn translation catalogue (7 entries)

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Development
bn: উন্নয়ন

en: Cancel
bn: বাতিল

en: This action cannot be undone.
bn: এই কাজটি বাতিল করা যাবে না।

en: The configuration options have been saved.
bn: কনফিগারেশন সংক্রান্ত অপশন সংরক্ষিত হয়েছে।

en: Image
bn: ছবি

en: Upload
bn: আপলোড
