Perfecto (7.x-1.2) - en to da translation catalogue (10 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Development
da: Udvikling

en: Cancel
da: Annullér

en: This action cannot be undone.
da: Denne handling kan ikke fortrydes.

en: The configuration options have been saved.
da: Indstillingerne er blevet gemt.

en: Image
da: Billede

en: Click here
da: Klik her

en: reset
da: gendan

en: The file could not be uploaded.
da: Filen kan ikke uploades.

en: Bypass content access control
da: Tilsidesæt adgangskontrollen
