Perfecto (7.x-1.2) - en to et translation catalogue (11 entries)

en: Delete
et: Kustuta

en: Development
et: Arendus

en: Cancel
et: Tühista

en: This action cannot be undone.
et: Seda toimingut pole võimalik tagasi võtta.

en: The configuration options have been saved.
et: Seadistusvalikud on salvestatud.

en: Image
et: Pilt

en: Upload
et: Üleslaadimine

en: Click here
et: Klõpsa siia

en: reset
et: lähtesta

en: The file could not be uploaded.
et: Faili ei õnnestunud üles laadida.

en: Bypass content access control
et: Sisu liigipääsureeglitest möödahiilimine
